GUNNAR NYLUND

Urna med lock, Flambé, stengods, Rörstrand.

Klotformad med dekor av världskarta med figurer, delvis bronserad. Höjd c:a 30 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar och repor. Spricka. Glasyrmistor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    19 timmar 50 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    1 200
    116 EUR
    138 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    623 maj 19:171200SEK
    5A23 maj 19:171111SEK
    520 maj 23:361000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes