MINIATYRER, 7 st, glas, Kosta Boda Artist Collection.
Två skålar och två vaser Ulrica Hydman-Vallien. Två vaser Bertil Vallien. En hänkelvas Kjell Engman. En kaktus Gunnel Sahlin. Signerade och numrerade. Vissa etikettmärkta. Höjd 2,5-12 cm.
Obetydligt ytslitage. En lila skål med nagg.