DALAHÄST

Omkring 1900.

Målad furu. Polykrom dekor mot vit grund. Höjd 21 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Nagg. Skada på ett ben.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar

    Utropspris: 3 000 SEK

    13 131
    1 274 EUR
    1 505 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 13 631 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (27 bud)
    421 maj 15:2413131SEK
    6A21 maj 15:2413000SEK
    619 maj 18:4211611SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes