OLA BILLGREN

Färglitografi signerad daterad och numrerad 83 44/100.

Komposition, bildyta 31 x 45 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 11 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    850
    82 EUR
    97 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (10 bud)
    422 maj 18:48850SEK
    522 maj 18:48800SEK
    4A22 maj 18:48750SEK