1055412

LÄKARBORD, 1900-talets andra hälft.

Rostfritt, längd 102, bredd 52, höjd 82 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Skador/hjul saknar delvis gummering

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    73 EUR
    83 USD

    Budhistorik (11 bud)
    224 maj 17:20750SEK
    424 maj 16:43700SEK
    2A24 maj 16:43650SEK