GLASSERVIS, Murano, 60 delar, 1900-talets andra hälft

12 st congnacglas 11 cm
8 st vinglas 15 cm
11 st champagneglas 22,5 cm
11 st champagneglas 26 cm
12 st champagneglas 29,5 cm
2 st vaser 30 cm
1 st Karaff 29 cm
2 brickor 48 x 26 resp diameter 34 cm
1 ask

Bruksskick.

Utropspris
5 000 SEK