GOLVLAMPA

1900-talets senare del.

Med tre ljuspunkter. Målad metall, dekor med blommor och blad. Höjd 150 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    13 timmar 22 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    34 EUR
    40 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    222 maj 21:47350SEK
    122 maj 08:07300SEK