TAKKRONA

Maria Theresa-stil, 1900-talets senare hälft.

Fem glasade ljusarmar, stommen mässing, behängd med prismor. Avtagbara skärmar.
ø 55 cm, tot höjd 80 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Sedvanligt slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 15 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    30
    EUR
    309 SEK
    35 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 35 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    116 maj 20:3630EUR