1055630

SKRIVBORD, funkis, 1930-tal.

Valnötsfaner och förkromat stålrör. Skåp med lådinredning. Längd 113, bredd 55, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fanerskador. Fläckar inuti lådor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    312 EUR
    354 USD

    Budhistorik (16 bud)
    923 maj 13:103200SEK
    821 maj 20:103000SEK
    6A21 maj 20:102801SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes