BORDSLAMPA

Boréns, Borås, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Ben lindat med skinnband. Två ljuspunkter. Modellnummer B 8456. Etikettmärkt. Höjd 50 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V12

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 13 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    2 200
    213 EUR
    252 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (26 bud)
    921 maj 13:262200SEK
    8A21 maj 13:262000SEK
    921 maj 13:261900SEK