SÄNGBORD

Ett par, 1900-talets andra hälft.

Front med låda och dörr. Längd 40 cm. Djup 28 cm. Höjd 73 cm.

Konditionsrapport

Färgbortfall. Märken. Slitage. Senare målning.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 16 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    550
    53 EUR
    63 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    418 maj 16:34550SEK
    2A18 maj 03:31500SEK
    318 maj 03:31500SEK