STOLAR

4 st, sk Göteborgsstolar, omkring år 1900.

Mörkbetsade. Sitsar klädda med tyg. Sitshöjd 48 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Mindre skador. Senare klädsel.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 202
    215 EUR
    252 USD

    Budhistorik (23 bud)
    427 maj 21:172202SEK
    127 maj 21:172002SEK
    4A27 maj 21:172000SEK