HASSELBLAD / NASA

FOTOREPRODUKTIONER, 3 st, på plastskiva, 1960-tal.

Astronaut Niel Armstrong fotograferar kollegan Buzz Aldrin. Michel Collins fotograferar den återvändande månlandaren. Fotograferat med Hasselblad 500EL. Courtesy of Nasa. 49 x 39 cm., (två stående och ett liggande format).

Konditionsrapport

Ytslitage. Kantslitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L24

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 200
    117 EUR
    137 USD

    Budhistorik (2 bud)
    219 maj 17:191200SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes
    117 maj 21:29300SEK