RING silver

Citrin och rökkvarts.

Total vikt 30,5 gram. Storlek 18,75/58.

Konditionsrapport

Repor. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Unni Trolle

Unni Trolle
Gemmolog, värderare

unni.trolle@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 8 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 000
    97 EUR
    116 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    218 maj 14:091000SEK
    118 maj 12:31500SEK