POLISSABEL

Stockholm, 1900-talets början.

Klingan märk "G.E.SVALLING & Co, MÖLNTORP". Balja i skinn samt beslag i mässing. Längd ca 80 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, repor och märken samt nagg och mindre bucklor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 11 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 100
    107 EUR
    126 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (12 bud)
    519 maj 07:501100SEK
    3A19 maj 07:491000SEK
    519 maj 07:491000SEK