TAKKRONA

Tidigt 1900-tal.

Förnicklad stomme behängd med prismor. Fem ljushållare. Elektrifierad, innanför 6 st ljuspunkter.
Höjd 85 cm, diameter 58 cm.

Konditionsrapport

Slitage, enstaka skador. Plym och enstaka prismor saknas. Ej funktionstestad.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - F3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 15 timmar

    Utropspris: 150 EUR

    140
    EUR
    1 443 SEK
    165 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 150 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (20 bud)
    6A21 maj 10:26140EUR
    221 maj 10:26130EUR
    619 maj 22:07120EUR