VÄGGAPPLIQUER ett par 1900-talets första hälft

För fem ljuspunkter vardera, bronserat trä och metall, höjd ca 72 cm. Längd ca 41 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 17 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    850
    82 EUR
    97 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    218 maj 14:00850SEK
    1A18 maj 13:59800SEK
    218 maj 13:59800SEK