SKÅP

Allmoge, Hälsingland, 1800-tal.

Målad furu. Spegel dörr med dekor av blomsterurna. Bredd 95, djup 57, höjd 82 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp. Lås saknas. Skador. Kompletterad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    14 timmar 49 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    450
    44 EUR
    52 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    219 maj 18:30450SEK
    117 maj 17:52300SEK