Raoul Dufy

(Frankrike, 1877-1953)
Raoul Dufy
(Frankrike, 1877-1953)

RAOUL DUFY, etsning, signerad i plåten, numrerad 30/50.

13 x 17,5 cm.

Gulnad.

Klubbat pris
450
40
42
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jun 2018 11:24
450 SEK
5 jun 2018 11:24
400 SEK
5 jun 2018 9:55
350 SEK
30 maj 2018 14:01
300 SEK