GUNNAR NYLUND

Vaser, 2 st, glas, "Shark Tooth", Strömbergshyttan, 1950/-60-tal.

Med mörk gul/gröna nyanserad underfång. Höjd 17-19 cm.

Konditionsrapport

Smärre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    700
    68 EUR
    80 USD

    Budhistorik (9 bud)
    3A22 maj 16:19700SEK
    122 maj 16:19696SEK
    3A22 maj 16:19617SEK