1055917

GERDA SAMT ASTA STRÖMBERG

Vaser, glas, 5 st, Strömbergshyttan, 1900-talets mitt.

Bland annat "Sputnik". Höjd 13-30 cm.

Konditionsrapport

En vas med nagg. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V23

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 200
    213 EUR
    252 USD

    Budhistorik (19 bud)
    923 maj 11:522200SEK
    6A23 maj 11:512000SEK
    923 maj 11:511911SEK