1055917

GERDA SAMT ASTA STRÖMBERG, vaser, glas, 5 st, Strömbergshyttan, 1900-talets mitt.

Bland annat "Sputnik". Höjd 13-30 cm.

Konditionsrapport

En vas med nagg. Repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 200
    214 EUR
    243 USD

    Budhistorik (19 bud)
    923 maj 11:522200SEK
    6A23 maj 11:512000SEK
    923 maj 11:511911SEK