STIG LINDBERG

Matservis, stengods, 49 delar, "Dart", Gustavsberg, 1970/80-tal.

Sju kaffekoppar med fat, åtta tekoppar med fat, åtta mattallrikar, åtta assietter, åtta djupa fat, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål, såskarott uppläggningskål, två uppläggningsfat samt karott med lock.

Konditionsrapport

Extra medföljande kaffekopp samt fat. Bruksslitage. En assiett med färgrepor. Cirka en del med nagg.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V17

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    19 timmar 14 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    654
    64 EUR
    75 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 704 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    425 maj 18:02654SEK
    425 maj 17:30601SEK
    425 maj 16:44550SEK