1056004

BORDSLAMPA

Boréns, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall och plast. Etikettmärkt. Höjd ca 52 cm.

Konditionsrapport

Enstaka repor och fläckar. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    124 EUR
    145 USD

    Budhistorik (18 bud)
    619 jul 17:011300SEK
    5A19 jul 17:011200SEK
    619 jul 17:011100SEK