BORDSLAMPA, Boréns, 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall och plast. Etikettmärkt. Höjd ca 52 cm.

Enstaka repor och fläckar. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 300
115
122
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
19 jul 2018 17:01
1 300 SEK
19 jul 2018 17:01
1 200 SEK
19 jul 2018 17:01
1 100 SEK
19 jul 2018 16:59
1 000 SEK
19 jul 2018 16:56
950 SEK
19 jul 2018 16:02
900 SEK
19 jul 2018 16:02
850 SEK
19 jul 2018 16:01
800 SEK
19 jul 2018 16:01
750 SEK
19 jul 2018 16:01
700 SEK
19 jul 2018 16:01
650 SEK
18 jul 2018 23:01
600 SEK
18 jul 2018 16:38
550 SEK
17 jul 2018 16:30
500 SEK
17 jul 2018 15:37
450 SEK
17 jul 2018 15:37
400 SEK
16 jul 2018 21:57
350 SEK
15 jul 2018 0:28
300 SEK