SERVERINGSFAT

Porslin, Meissen, 1900-talets första hälft.

Lökmönstret. Längd 38.5 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. En bränningsspricka undertill. Färgfällningar, ursprungligt.

Placering
Stora Robertsgatan 4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    80
    EUR
    825 SEK
    95 USD

    Budhistorik (11 bud)
    2A23 maj 14:1880EUR
    423 maj 14:1875EUR
    2A23 maj 14:1870EUR