1056036

VASER, ett par, Kina, 1900-tal.

Oxblodsglasyr. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Mindre fotringsnagg.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 500
    146 EUR
    165 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4A27 maj 18:571500SEK
    527 maj 18:571400SEK
    4A27 maj 18:561100SEK