BARVAGN

1900-tal.

Två glashyllor, tre flaskhållare, guldfärgad metall och mässing. Längd 70, bredd 43, höjd 77 cm.

Konditionsrapport

Avnött. Smärre fläckar. Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 000
    98 EUR
    114 USD

    Budhistorik (7 bud)
    425 maj 21:401000SEK
    3A25 maj 21:40950SEK
    325 maj 21:13550SEK