KLÄDSKÅP

Jugend, Tyskland.

Ek, delbart. Tre dörrar varav en med spegel. Tre lådor nedtill. Längd 181, djup 59, höjd 197 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Fanérnagg. Märken. Lös del. Nycklar saknas.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 4 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 800
    175 EUR
    206 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    118 maj 21:411800SEK
    Acceptpris på 1 800 SEK uppnåddes
    118 maj 21:411000SEK