TRÄDGÅRDSBORD SAMT BÄNK, bland annat NK, cirka 1930-tal.

Vitmålade. Bordet brickmärkt Nordiska Kompaniet. Bordets längd 110, bredd 65, höjd 72. Bänkens sitthöjd 47, bredd 144, djup 45. höjd 87 cm.

Senare målning. Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
25 maj 2018 18:34
2 200 SEK
25 maj 2018 18:33
2 000 SEK
25 maj 2018 18:33
2 000 SEK
25 maj 2018 13:16
1 900 SEK
25 maj 2018 13:16
1 800 SEK
22 maj 2018 10:02
1 700 SEK
21 maj 2018 13:27
1 600 SEK
21 maj 2018 13:26
1 500 SEK
21 maj 2018 13:26
1 500 SEK
21 maj 2018 13:26
1 150 SEK
21 maj 2018 13:26
1 050 SEK
19 maj 2018 9:48
958 SEK
19 maj 2018 9:48
908 SEK
19 maj 2018 9:48
750 SEK
19 maj 2018 9:48
700 SEK
19 maj 2018 9:47
550 SEK
19 maj 2018 9:47
500 SEK
18 maj 2018 22:00
450 SEK
18 maj 2018 7:06
400 SEK
17 maj 2018 19:25
300 SEK