BLOMBORD, 1900-talets första del.

Gråmålat. Längd 89. Bredd 32. höjd 71 cm.

Senare målning. Torrsprickor. Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
750
67
69
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
24 maj 2018 17:55
750 SEK
24 maj 2018 17:55
700 SEK
19 maj 2018 13:06
600 SEK
18 maj 2018 20:25
550 SEK
18 maj 2018 20:25
500 SEK
18 maj 2018 20:25
500 SEK
18 maj 2018 20:25
450 SEK
18 maj 2018 20:25
400 SEK
17 maj 2018 23:51
350 SEK
17 maj 2018 21:10
300 SEK