18K vitguld. O & L, Owen & Larsson Co Larsson. Stockholm 1965. Briljantslipad diamant 1,95 ct enligt gravyr. Kvalitet ca Top Crystal/VS. Storlek 16,5/51,5. Totalvikt 4,1 gram.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.