1056232

TRÄDGÅRDSSTOLAR

Ett par, omkring 1900-talets andra hälft.

Stomme av metall. Ribbor av trä. Grönmålade. Fällbara. Sitthöjd 40. Bredd 56. Djup 48. Höjd 83 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Senare målning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H53

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 21 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    950
    92 EUR
    109 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (15 bud)
    123 maj 14:09950SEK
    322 maj 13:01900SEK
    1A22 maj 13:01850SEK