1056232

TRÄDGÅRDSSTOLAR

Ett par, Bröderna Nilsson, Åsljunga, 1960-tal.

Stomme av metall. Ribbor av trä. Grönmålade. Fällbara. Sitthöjd 40. Bredd 56. Djup 48. Höjd 83 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Senare målning.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 400
    134 EUR
    156 USD

    Budhistorik (21 bud)
    5A25 maj 17:051400SEK
    325 maj 17:051400SEK
    525 maj 14:561300SEK