CARL MALMSTEN

Fåtölj, "Vapensmeden", 1900-talets mitt.

Stomme av ek. Lösa sitt- och ryggdynor. Sitthöjd 40. Bredd 57. Djup 65. Höjd 84 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H128

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 10 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    300
    29 EUR
    34 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    118 maj 06:59300SEK