PIRKKO STENROS

Matbord, för Muurame 1900-talets slut.

Förlängbart bord med nedfällbar tilläggsskiva. Längd 125 cm, bredd 77 cm, höjd 72 cm. Total längd 183 cm.

Konditionsrapport

Omfattande ytskador.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - C2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    3 dagar 10 timmar

    Utropspris: 200 EUR

    30
    EUR
    308 SEK
    36 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 35 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    118 maj 22:2730EUR