NILS DAHLGREN, skulptur, metall och trä. Monogramsignerad och daterad -69.
Längd 115, bredd 18, höjd 80 cm.
Slitage. Lagningar.
Enligt uppgift heter verket "Delfiner".
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK