1056408

CHARLES & RAY EAMES

Stol DSR för Vitra.

Svart sits med kromad benställning. Etikettmärkt. Sitthöjd 40, rygghöjd 80, bredd 46 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    106 EUR
    125 USD

    Budhistorik (17 bud)
    525 maj 10:491100SEK
    8A25 maj 10:491000SEK
    525 maj 10:49950SEK