CHARLES & RAY EAMES, stol DSR för Vitra.

Svart sits med kromad benställning. Etikettmärkt. Sitthöjd 40, rygghöjd 80, bredd 46 cm

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
1 100
98
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
25 maj 2018 10:49
1 100 SEK
8
25 maj 2018 10:49
1 000 SEK
25 maj 2018 10:49
950 SEK
8
24 maj 2018 12:25
900 SEK
24 maj 2018 6:10
850 SEK
22 maj 2018 22:10
800 SEK
22 maj 2018 18:35
750 SEK
22 maj 2018 11:16
700 SEK
22 maj 2018 10:42
650 SEK
21 maj 2018 21:50
600 SEK
21 maj 2018 15:25
550 SEK
21 maj 2018 14:09
500 SEK
18 maj 2018 6:27
450 SEK
18 maj 2018 6:26
400 SEK
18 maj 2018 6:26
400 SEK
17 maj 2018 21:19
350 SEK
17 maj 2018 16:32
300 SEK