Carl Fagerlund

(Sverige, 1915-2011)
Carl Fagerlund
(Sverige, 1915-2011)

CARL FAGERLUND, taklampa, glas, 1970-tal.

Stomme av mässing. Fyra ljuspunkter. Höjd ca 25. Diameter 35 cm.

Ej funktionstestad. Mindre slitage.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
20 jul 2018 12:21
1 300 SEK
20 jul 2018 12:21
1 250 SEK
19 jul 2018 18:53
1 100 SEK
19 jul 2018 18:53
1 000 SEK
17 jul 2018 11:29
800 SEK
17 jul 2018 11:29
750 SEK
17 jul 2018 11:29
700 SEK
17 jul 2018 11:29
650 SEK
17 jul 2018 11:28
600 SEK
17 jul 2018 11:28
550 SEK
17 jul 2018 11:28
500 SEK
17 jul 2018 11:28
450 SEK
17 jul 2018 8:44
400 SEK
17 jul 2018 2:00
350 SEK
13 jul 2018 23:44
300 SEK