LASSE BRANDER, skulptur, perspex/akryl på stensockel. Signerad.
Tvådelad. Längd 38,5, bredd 9, höjd 53 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK