Smycken Broscher
1056543
Möllenborg brosch/hänge 18K guld med flodpärlor och pärlor

mått ca 2.5 x 4 cm, total vikt ca 8 g. Stämplad GM, Stockholm 1840.

Bruksslitage, pärlorna är genomborrade

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK