Milly Ebba Maria Slöör

(Sverige, 1879-1929)
Milly Ebba Maria Slöör
(Sverige, 1879-1929)

MILLY EBBA MARIA SLÖÖR, Olja på duk, signerad.

Hamnbild. Duk 45 x 55 cm.

Dukskada.

Klubbat pris
750
67
69
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 jul 2019 16:35
750 SEK
30 jul 2019 16:34
700 SEK
30 jul 2019 16:34
700 SEK
27 jul 2019 19:45
600 SEK
25 jul 2019 15:24
550 SEK
25 jul 2019 15:24
500 SEK
24 jul 2019 23:19
383 SEK
24 jul 2019 23:19
333 SEK
24 jul 2019 19:29
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801