RING

Med briljantslipad diamant 2.03 ct.

18K vitguld. Stämplad HM Birmingham. Diamant 2.03 ct, I/VS2 enligt certifikat från GIA. Diamanter i ringskena totalt ca 0.50 ct, H/VS-SI. Storlek 17/53. Vikt 4,0 gram.

Konditionsrapport

Slitage. Gravyr.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sara Berglund

Göteborg

Sara Berglund
Gemmolog, värderare

sara.berglund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 12 timmar

    Utropspris: 150 000 SEK

    100 000
    9 872 EUR
    11 420 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 102 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    215 jun 22:44100000SEK
    115 jun 09:1275000SEK