RING, med briljantslipad diamant 2.03 ct.

18K vitguld. Stämplad HM Birmingham. Diamant 2.03 ct, I/VS2 enligt certifikat från GIA. Diamanter i ringskena totalt ca 0.50 ct, H/VS-SI. Storlek 17/53. Vikt 4,0 gram.

Slitage. Gravyr.

Utropspris
150 000 SEK