PARTI MEDALJER OCH MÄRKEN, 9 st, Polen, 1900-tal.

Bland annat Schlesiska upprorens minneskors, Förtjänstmedaljen för landets försvar och medaljen för långt äktenskap.

Smärre slitage.

Utropspris
200 EUR