Smycken Ringar
1057774
Rey Urban
(Sverige, 1929-2015)
Rey urban ring 18k med stor rökkvarts 1968.

REY URBAN ring 18K med stor rökkvarts 1968

Sten diameter ca 2 cm. Total vikt 17,5 g. Storlek 17,25/54

Repor. Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 500 SEK