JULIUS SCHMIDT-FELLING, skulptur, patinerad brons, signerad Schmidt-Felling.
Pojke med räfsa. På stensockel. Total höjd inklusive sockel 21 cm.
Smärre slitage. Limrester på sockel. Böjd räfsa.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10