AINAR AXELSSON, ljusstakar, ett par, silver, GAB, Stockholm, 1970.

Höjd ca 19,5 cm.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
1 655
147
155
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
30 maj 2018 13:18
1 655 SEK
30 maj 2018 12:51
1 555 SEK
30 maj 2018 12:51
1 500 SEK
30 maj 2018 10:20
1 350 SEK
30 maj 2018 10:20
1 250 SEK
27 maj 2018 16:46
1 200 SEK
25 maj 2018 22:32
850 SEK
25 maj 2018 19:16
800 SEK
24 maj 2018 0:12
700 SEK
23 maj 2018 19:19
500 SEK