STOLAR

4 stycken, 1900-talets mitt.

Böjträ med rund rottingsits. Sits diam 40, sitthöjd c:a 47, total höjd 88 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Renoverad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    296 EUR
    343 USD

    Budhistorik (15 bud)
    1A13 jun 18:303000SEK
    313 jun 18:303000SEK
    1A13 jun 13:592800SEK