Design
1058221

BRUNO MATHSSON, soffbord, modell formgiven 1948, Bruno Mathsson International.

Skiva fanerad med körsbär. Kluvna ben i betsad bok. Etikettmärkt. Längd 80 cm, bredd 80 cm, höjd 52 cm.

Slitage. Fläckar. Något instabil. Några repor.

Utropspris
3 000 SEK