STOLAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt.

Furu. En brickmärkt "Bröderna Lindstrand, Göteborg".

Bruksskick. Märken och repor, några djupare stötmärken. Fläckar. Sprickor. Lagning på en sits.

Klubbat pris
4 400
388
405
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
4 jun 2018 21:57
4 400 SEK
4 jun 2018 21:57
4 201 SEK
4 jun 2018 21:56
4 001 SEK
4 jun 2018 21:56
3 801 SEK
4 jun 2018 21:56
3 800 SEK
4 jun 2018 21:54
3 600 SEK
4 jun 2018 21:54
3 401 SEK
4 jun 2018 21:51
3 201 SEK
4 jun 2018 21:51
3 001 SEK
4 jun 2018 21:51
3 000 SEK
4 jun 2018 21:50
2 800 SEK
4 jun 2018 21:50
2 604 SEK
4 jun 2018 21:49
2 200 SEK
4 jun 2018 21:49
2 000 SEK
30 maj 2018 9:25
1 906 SEK
30 maj 2018 9:25
1 806 SEK
30 maj 2018 9:24
1 701 SEK
30 maj 2018 9:24
1 601 SEK
29 maj 2018 8:46
1 501 SEK
29 maj 2018 8:46
1 401 SEK
28 maj 2018 21:04
1 200 SEK
28 maj 2018 21:04
1 100 SEK
28 maj 2018 21:04
1 100 SEK
28 maj 2018 21:03
650 SEK
28 maj 2018 21:03
600 SEK
27 maj 2018 22:57
400 SEK
27 maj 2018 22:57
350 SEK
26 maj 2018 15:29
300 SEK